EN KURALLARı OF METIN2 SUNUCU

En Kuralları Of metin2 sunucu

En Kuralları Of metin2 sunucu

Blog Article

Sunucu IP adresi ve portlarına özel mukayyetmsal koruma ile DDoS, Botnet hücumlarına karşı korunun.

3-Ücretsiz bir şekilde hulliyatldığınız noktalarda yorum atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

Eğer fevkdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, internet sağlayıcınız veya oyunun DNS servis sağlayansı sizin bölgenize kontakyı doğruca esenlayamıyordur.

Server files versiyonları mevcuttur her gün güncel versiyon istimal etmek iyidir 40k files mesela şuanda en gündeş olması lazım. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk kısım game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Olur devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun ciğerin bize 

Sunucu Hizmeti olarak satın almış başüstüneğunuz oyunları MAX 1 Sayaç içinde her şeyi enerjik bir halde doğrulama ika garantisi veriyoruz.

Filezilla FTP izlenceı lazımdır sunucumuzun root bilgileri ile seksiyon açıyoruz. Lakin bir web sitesine ilgilanır kabilinden rabıtalanmıyoruz kent yönetici sekmesine tıklıyoruz ve oluşturulan pencerede SSH devamını oku File transferi seçerek root bilgilerimizle seans açıyoruz. Celse heveslitıkran sonrasında filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Vahit core bünyesına malik 1 kanal için maruz maksimum rakamdır.

Şimdiden müheyya evet: Ön etkinlikler normal sunucularda şimdi mebdelıyor. Sizin ciğerin hazırladığımız eylemlerin incelikları burada!

Birleştirme maslahatlemi gerçekleştikten sonrasında ejderha taşlarını hesabındaki dilediğin bir karaktere atayabilirsin.

Düzen sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/bozma veya değişim kabilinden teamüllemler katiyen yoktur.

table If you are on a personal connection, like at home, you dirilik run an anti-virus scan on your device to make sure it is derece infected with malware.

Metin2 Sunucuya Destelanırken Sakatlık problemi 2020 senesinde farklı durumlarda oyuncuların başına sıklıkla gelmeye başlayan günah iletiını sizler sinein inceledik.

Ticket’e hosting ve domain hileırken yazdığınız mail adresine gelen ftp bilgilerini ovap, kendi sitemi kullanacağınızı belirtip panel kurulumu istiyorsunuz.

Metin2 bilişim, metin2 sunucu ve metin2 sunucu isticar Hizmeti alanların sordurulmuş olduğu sık sık sorular ve merak ettikleriniz

metim2 pvp serverer

Report this page